Inter-hal_logo_o_mnie

Inter-hal jest młodą firmą z kilkuletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji i hal różnego rodzaju. Mimo, że istniejemy na rynku stosunkowo krótko prężnie rozwijamy się, systematycznie zwiększamy naszą ofertę oraz ulepszamy proponowane rozwiązania w oparciu o nowe trendy i technologie. Jednym z naszych największych atutów jest elastyczność względem zamówień. Staramy się wychodzić na przeciw i dostosowywać do oczekiwań klientów, przedstawiając zoptymalizowany projekt obiektu w konkurencyjnych cenach. W konsekwencji pozwala nam to na pozyskiwanie nowych odbiorców naszych usług, poszerzanie działalności a także zdobywanie uznania na rynku lokalnym, dając aspirację do wyjścia poza region.

 

Współpraca z nami opiera się na trzech kluczowych elementach, które tworzą spójną całość od wizji po realizację.

PROJEKTOWANIE

Dysponując profesjonalnym biurem projektowym oferujemy klientom kompleksowe przygotowanie projektu, uwzględniając jednocześnie indywidualne wymogi- przeznaczenie obiektu, aspekty ekonomiczne czy walory estetyczne.


WYTWÓRNIA

Stosujemy wysokiej jakości komponenty, dajemy gwarancję solidnego wykonania oraz dotrzymania terminowości, co sprawia, że produkty naszej firmy są funkcjonalne i trwałe. Dodatkowo zapewniamy nieproporcjonalny do innych okres żywotności powłok od 10 do 20 lat, co powoduje, że dla całego okresu użytkowania takie rozwiązanie jest najkorzystniejsze.


MONTAŻ

Gwarantujemy sprawny montaż obiektu, w możliwie najkrótszym czasie, zachowując wszelkie normy i wymogi bezpieczeństwa.